6 Comments

 1. Super, że do nas dołączyłaś i finalnie napisałaś o tym kilka słów! Zrozumienie tej choroby jest bardzo ważne dla łuszczyków bo przez ciągłą niewiedzę „zdrowych” wiele z nich wciąż jest zamkniętych w sobie! Jak sama zresztą słyszałaś często boją się nawet pójść do fryzjera.
  Przed spotkaniem próbowałam relaksacji w domu ale teraz staram się robić to częściej i myśle, że robie to bardziej świadomie! Robię to przed snem i zasypiam jak dziecko! Chcę jeszcze zacząć od praktykowania tego rano by ze spokojnym umysłem zaczynać dzień!

  1. Alicja, spotkanie było dla mnie wyjątkowym doświadczeniem i bardzo ciesze się, że mimo wątpliwości po prostu poszłam.
   Jeżeli zasypiasz jak dziecko przed senem to wiedz, że świetnie Ci idzie 🙂 Trzymam kciuki za Ciebie ! Nie mogę powiedzieć, ze codziennie- ale od dnia warsztatów częściej praktykuje relaksacje.Docelowo chciałabym, aby było to stały element w ciągu dnia, mam nadzieje, że z czasem mi się to uda 🙂

 2. Trochę zazdroszczę udziału w warsztatach. Musiało być bardzo ciekawie. Łuszczyca mnie nie dotyczy, ale podobnie jak w Twoim przypadku kierowałbym się ciekawością i chęcią zrozumienia problemu… Z drugiej strony techniki relaksacyjne mogą przydać się każdemu…

  1. Warsztaty z medytacji,technik relaksacyjnych często odbywają się w Warszawie. Wiele poradni psychologicznych (w ramach promocji)czy nawet Instytut Psychiatrii i Neurologii ma cykl spotkań edukacyjnych związanych ze zdrowiem psychicznym.
   Śledze trochę temat, dam Ci znać jak coś się pojawi 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jestem tutaj :)

Facebook
Instagram